Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 

System Kontroli Dostępu pozwala zabezpieczyć obiekty przed dostępem osób niepowołanych. Integracja z innymi systemami w budynku, może stanowić doskonałą ochronę Państwa informacji, ludzi czy pozostałych dóbr materialnych. Możliwość definiowania bardzo szczegółowych uprawnień dla poszczególnych użytkowników naszych systemów, pozwala w bardzo dokładnych sposób określić, kto i kiedy ma dostęp do pomieszczeń firmy. Kontrola Dostępu może być oparta na kodach PIN, użytkowników, Kartach Zbliżeniowych czy Biometrii (skan układu krwionośnego palca, czy skan siatkówki oka) w zależności od Państwa zapotrzebowania.

 

Dzięki wieloletniej współpracy z czołowymi producentami na świecie, możemy zaproponować rozwiązanie dopasowane do każdych wymagań i warunków. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę z bogatym doświadczeniem i wiedzą popartą uprawnieniami i certyfikatami.

 
 

Nasza firma oferuje Państwu m.in.:

Systemy kontroli dostępu biur i przedsiębiorstw

Systemy kontroli dostępu dużych obiektów (biurowce, magazyny, hale produkcyjne)

Systemy kontroli dostępu dla hoteli i pensjonatów (tzw systemy hotelowe)

Systemy kontroli dostępu obiektów skupiających wiele firm czy instytucji

 

Realizujemy rozwiązania integracji systemów Kontroli Dostępu z systemami Rejestracji Czasu Pracy RCP, na potrzeby ewidencji i kontroli pracowników. Możliwość kontroli i rejestracji na odległość dostępna w naszych realizacjach pozwala na tworzenie rozproszonego systemu Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy, firm posiadających wiele placówek czy oddziałów. Stosujemy jedynie najwyższej jakości urządzenia i podzespoły bazowe. Systemy KD budowane przez nas cechuje wysoka jakość i bardzo prosta obsługa.

 

Główne zalety naszych instalacji:

Nasze instalacje KD pozwalają na Zarządzanie i Sterowanie Zdalne (przez telefon komórkowy lub komputer)

Możliwość Rozbudowy w dowolnym momencie lub w razie potrzeby

Możliwość Integracji naszych systemów Kontroli Dostępu z innymi np.: monitoringu wizyjnego lub systemu alarmowego znajdującego się na obiekcie

Indywidualne Dopasowanie funkcjonalności i wyglądu do wymogów Klientów.

 

Search