Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 
Nowoczesne Domofony i Wideo-domofony zaczynają być standardowym wyposażeniem nie tylko bloków mieszkalnych czy osiedli ale także domów prywatnych oraz biur i firm. Domofony i wideo-domofony dają poczucie bezpieczeństwa i ograniczają wstęp osób niepowołanych na teren objęty systemem. Dzięki wieloletniej współpracy z czołowymi producentami na świecie, możemy zaproponować domofony dopasowane do każdych wymagań i warunków.
 

Nasze rozwiązania w zależności od wymagań i oczekiwań Klienta realizowane są w oparciu o urządzenia konwencjonalne (pracujące w technologii analogowej), a także nowoczesne Domofony i Wideo-domofony. Budujemy zarówno proste pojedyncze instalacje jak również rozbudowane wielopoziomowe systemy dla dużych osiedli mieszkalnych z możliwością rejestracji zdarzeń i obsługi portierskiej czy ochrony. Stosujemy jedynie najwyższej jakości urządzenia i podzespoły bazowe. Systemy Domofonowe budowane przez nas cechuje wysoka jakość i bardzo prosta obsługa.

 

Nasza firma oferuje Państwu m.in.:

Systemy domofonowe oraz wideo-domofonowe domów Jednorodzinnych

Systemy domofonowe i systemy wideo-domofonowe bloków mieszkalnych oraz osiedli

Systemy domofonowe i wideo-domofonowe dla biur oraz budynków biurowych

Systemy Domofonowe Przedsiębiorstw oraz Instytucji

Możliwość rozbudowy w dowolnym momencie lub w razie potrzeby

Możliwość Integracji naszych systemów z innymi np.: monitoringu wizyjnego lub systemu alarmowego znajdującego się na obiekcie

Indywidualne Dopasowanie funkcjonalności i wyglądu do wymogów Klientów

Prostota i intuicyjna obsługa naszych systemów

Search